معرفی هدلینگ پاسار

پاسار به معنی تیر چوبی اصلی خانه است که مابقی تیرها بر آن تکیه میکنند. مجموعه پاسار در سال 1387 با هدف ایجاد برندی ایرانی و جامع بصورت هلدینگ با در نظر گرفتن ایجاد تدریجی شاخه های مختلف شروع به فعالیت نمود.

درباره ما

بخش ساختمانی مجموعه به عنوان اولین بخش ایجاد و فعالیت خودرا آغاز نمود . با توجه به اینکه ایجاد یک برند فراگیر نیازمند قبول آن از سوی جامعه است لذا اساس فعالیت و کار خود را همواره بر نگرش خاص بر طبیعت پروژه ها و تکیه بر توانایی ها قرارداده ایم تا بتوانیم بهترین هارا که شایسته ایران است بسازیم و اعتقاد داریم هر انچه که بدقت بررسی گردد و بر اساس علم پایه ریزی گردد قطعا به بهترین نحو ممکن نتیجه میدهد.

تحویل به موقع پروژه

تحویل به موقع پروژه

ما با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی از پیش تعیین شده گام به گامو پایش آن در حین اجرای عملیات متعهد هستیم که در زمان تعیین شده و قید سده در قرارداد پروژه را اتمام و تحویل دهیم.

بروزترین تجهیزات

بروزترین تجهیزات

استفاده از ابزارآلات به روز و دقیق (استفاده از لیزر) توسط شرکت پاسار این امکان را فراهم کرده که اجرای ساختمان ها دقیقا مطابق نقشه بوده و امکان خطا را به خداقل ممکن می رساند.

گروه متخصص

گروه متخصص

از دیگر افتخارات پاسار برخورداری از کادری متخصص و حرفه ای در زمینه های گوناگون مهندسی و ساخت و ساز با سابقه ای درخشان در این زمینه و همچنین همکاری با طراحان نامی و برجسته ی کشورمی باشد.

تکنولوژی روز

تکنولوژی روز

گروه مهندسی پاسار همواره سعی دارد با تغییر و پیشرفت علم و به روز شدن نحوه ی ساخت و ساز وبه کارگیری تکنیک های ساخت جدید و پیشرفته بهترین کیفیت را ارائه دهد. کوچکترین پیشرفت در تکنولوژی مساوی پیشرفت در ارائه ی خدمات شرکت می باشد.

خدمات هدلینگ پاسار

بازسازی و دکوراسیون داخلی

بازسازی و دکوراسیون داخلی

این مجموعه شامل انجام تغییرات کلی مانند تغییر فضاها،پلان ها و در صورت نیاز تغییرات تاسیساتی می باشد و همچنین ساخت و اجرای موارد دکوراتیو مانند سقف های کاذب ،کابینت و المان های کاربردی خواهد بود. شایان ذکر است کلیه موارد طرح شده قبل از اجرا به صورت ۳ مدل گردیده و به منظور تجسم بهتر کارفرمای محترم به ایشان ارائه می گردد.

طراحی و مشاوره

طراحی و مشاوره

ارائه خدمات مشاوره و طراحی توسط تیم قدرتمند پاسار هلدینگ

مدیریت و کنترل پروژه

مدیریت و کنترل پروژه

این مجموعه شامل مدیریت کامل پروژه در مراحل اخذ جواز ،ساخت و تحویل بصورت کنترل پروژه و یا مدیریت پیمان و یا نظارت عالیه و بررسی کامل اجرا می باشد.

داربست

داربست

هلدینگ پاسار مجری بزرگترین پروژه‌های نصب و اجرای داربست فلزی در سراسر کشور

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان

در این بخش اجرای کامل ساختمان به صورت مدیریت پیمان با حداقل ترین ضرایب ارائه می گردد.

سقف و دیوار پیش ساخته

سقف و دیوار پیش ساخته

سازه ها و دیوارهای پیش ساخته به کمک روش های صنعتی و بر اساس سیاست تولید انبوه ساخته می شوند. هدف از استفاده و به کارگیری آنها این است که در زمانی کوتاه و با هزینه ای کم تعداد زیادی ساختمان را ساخت.

صفر تا صد بازسازی

صفر تا صد بازسازی

در این بخش بازسازی کامل ساختمان با بهترین کیفیت و متریال صورت میگیرد

اعضای تیم پاسار

علی محمد مقدم تبریزی

مدیر عامل و عضو موسس هلدینگ پاسار
فارغ التحصیل مهندسی عمران

محمد از بدو تاسیس مجموعه حفظ منابع فردی و ملی را در کلیه گرایش های کاری ( طراحی ، اجرا،نظارت و مدیریت) از اصول کاری خود و مجموعه تحت مدیریت خود قرار داده است. او همواره می کوشد با آموزش نیروهای جوان و بدون سابقه یا کم سابقه ، مسولیت اجتماعی خود و مجموعه را اجرا نماید و بنابر همین موضوع او استفاده از نیروهای متخصص در کنار نیروهای بدون تجربه یا کم تجربه را بعنوان خط مشی اصلی شرکت میداند .محمد همواره به افزایش دقت و کاهش خطاها در راستای ایجاد آرامش برای استفاده کنندگان از نتایج کار شرکت تاکید داشته و میکوشد با توجه به تخصص خود و تجربه بدست آمده از حضور در بیش از 150 پروژه با طراحی زیبا و مهندسی ، اجرای دقیق ، نظارت کامل و سالم و مدیریت کلیه منابع انسانی و مالی ، رویاهای کارفرمایان را به حقیقت تبدیل نماید.

مهدیس مرادی عزت پناه

مدیر کل دپارتمان راه و ساختمان
فارغ التحصیل مهندسی عمران
متخصص در برنامه ریزی و امور اجرایی ساختمان

بزرگترین توانایی مهدیس این است که سعی میکند بهترین کار را با حداقل هزینه به کارفرما ارایه بدهد و با خلاقیت و حوصله ایده آل ترین ها را کنار هم جمع میکند.
او خیلی ریزبین است و کوچکترین مسایلی که در نظر عموم دیده نمیشود را میبیند و همین موضوع باعث میشود که ایرادات کار به حداقل و نزدیک به صفر برسد.
مهدیس سالیان زیادیست که یکی از اعضای خانواده پاسار است و همیشه سعی میکند در کاری که انجام میدهد بهترین خودش باشد.

بهار مقدم تبریزی

هماهنگ کننده پاسار
مسوول دیجیتال مارکتینگ دپارتمان راه و ساختمان

بهار جوان ترین فرد گروه است. هندزفری، گوشی و تبلت سه یار جدا نشدنی بهار است. زبان دنیای دیجیتال را به خوبی می فهمد و برای دنیایی برنامه ریزی می کند که سایر اعضای گروه تنها در انیمیشن های علمی تخیلی تصورش کرده اند. او سعی می کند در دنیای مجازی همراه مشتریان باشد و آنها را با اهداف پاسار، خدماتش و تحقق رویاهایش در قالب رضایتمندی کارفرمایان آشنا کند

پوریا علیزاده رهروی

کارشناس اجرایی دپارتمان راه و ساختمان
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران مهندسی سازه

کار پژوهشی پوریا در محیط آکادمیک بهینه سازی سازه ها با استفاده از انواع الگوریتمها بود، برهمین اساس تلاش او بهره گیری از طرح و تئوری خود در مسائل اجرایی پروژه ها برای بالا بردن راندمان کاری مجموعه در کنار بهره گیری از علم مهندسی خود میباشد. او برای تحقق اهداف مجموعه دقت در کار خود در کنار کار تیمی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

علیرضا مسروری

کارشناس اجرایی دپارتمان راه و ساختمان
فارغ التحصیل مهندسی عمران

علیرضا مهمترین اصل را در زندگی تلاش میداند و همواره تلاش میکند تا چیزی از این لحظه برای بعد جا نماند  که افسوس آن برای او باقی بماند  ، خوب این خیلی کلی بود ، در زمینه کاری نمودش میشود اینکه در هر پروژه در لحظه ای که هست باید هم منابع کارفرما با حداکثر راندمان در حال فعالیت باشند و هدر رفتی در کار وجود نداشته باشد ، هم کلیه مراحل پروژه به درستی انجام شود تا بهره بردار بعدا مشکلی در استفاده نداشته باشد ، هم کلیه افرادی که مشغول کار هستند ضمن فعالیت بصورت صحیح  حین اجرا به مطلوب مد نظر خود ازز کار کردن برسند‌ و رضایت داشته باشند . علیرضا وقتی شاد میشود که هر کدام از وظایفش رو به عنوان یک انسان درست انجام بدهد.