معرفی هدلینگ پاسار

پاسار به معنی تیر چوبی اصلی خانه است که مابقی تیرها بر آن تکیه میکنند. مجموعه پاسار در سال 1387 با هدف ایجاد برندی ایرانی و جامع بصورت هلدینگ با در نظر گرفتن ایجاد تدریجی شاخه های مختلف شروع به فعالیت نمود.

درباره ما

بخش ساختمانی مجموعه به عنوان اولین بخش ایجاد و فعالیت خودرا آغاز نمود . با توجه به اینکه ایجاد یک برند فراگیر نیازمند قبول آن از سوی جامعه است لذا اساس فعالیت و کار خود را همواره بر نگرش خاص بر طبیعت پروژه ها و تکیه بر توانایی ها قرارداده ایم تا بتوانیم بهترین هارا که شایسته ایران است بسازیم و اعتقاد داریم هر انچه که بدقت بررسی گردد و بر اساس علم پایه ریزی گردد قطعا به بهترین نحو ممکن نتیجه میدهد.

تحویل به موقع پروژه

تحویل به موقع پروژه

ما با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی از پیش تعیین شده گام به گامو پایش آن در حین اجرای عملیات متعهد هستیم که در زمان تعیین شده و قید سده در قرارداد پروژه را اتمام و تحویل دهیم.

بروزترین تجهیزات

بروزترین تجهیزات

استفاده از ابزارآلات به روز و دقیق (استفاده از لیزر) توسط شرکت پاسار این امکان را فراهم کرده که اجرای ساختمان ها دقیقا مطابق نقشه بوده و امکان خطا را به خداقل ممکن می رساند.

گروه متخصص

گروه متخصص

از دیگر افتخارات پاسار برخورداری از کادری متخصص و حرفه ای در زمینه های گوناگون مهندسی و ساخت و ساز با سابقه ای درخشان در این زمینه و همچنین همکاری با طراحان نامی و برجسته ی کشورمی باشد.

تکنولوژی روز

تکنولوژی روز

گروه مهندسی پاسار همواره سعی دارد با تغییر و پیشرفت علم و به روز شدن نحوه ی ساخت و ساز وبه کارگیری تکنیک های ساخت جدید و پیشرفته بهترین کیفیت را ارائه دهد. کوچکترین پیشرفت در تکنولوژی مساوی پیشرفت در ارائه ی خدمات شرکت می باشد.

خدمات هدلینگ پاسار

بازسازی و دکوراسیون داخلی

بازسازی و دکوراسیون داخلی

این مجموعه شامل انجام تغییرات کلی مانند تغییر فضاها،پلان ها و در صورت نیاز تغییرات تاسیساتی می باشد و همچنین ساخت و اجرای موارد دکوراتیو مانند سقف های کاذب ،کابینت و المان های کاربردی خواهد بود. شایان ذکر است کلیه موارد طرح شده قبل از اجرا به صورت ۳ مدل گردیده و به منظور تجسم بهتر کارفرمای محترم به ایشان ارائه می گردد.

طراحی و مشاوره

طراحی و مشاوره

ارائه خدمات مشاوره و طراحی توسط تیم قدرتمند پاسار هلدینگ

مدیریت و کنترل پروژه

مدیریت و کنترل پروژه

این مجموعه شامل مدیریت کامل پروژه در مراحل اخذ جواز ،ساخت و تحویل بصورت کنترل پروژه و یا مدیریت پیمان و یا نظارت عالیه و بررسی کامل اجرا می باشد.

داربست

داربست

هلدینگ پاسار مجری بزرگترین پروژه‌های نصب و اجرای داربست فلزی در سراسر کشور

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان

در این بخش اجرای کامل ساختمان به صورت مدیریت پیمان با حداقل ترین ضرایب ارائه می گردد.

سقف و دیوار پیش ساخته

سقف و دیوار پیش ساخته

سازه ها و دیوارهای پیش ساخته به کمک روش های صنعتی و بر اساس سیاست تولید انبوه ساخته می شوند. هدف از استفاده و به کارگیری آنها این است که در زمانی کوتاه و با هزینه ای کم تعداد زیادی ساختمان را ساخت.

صفر تا صد بازسازی

صفر تا صد بازسازی

در این بخش بازسازی کامل ساختمان با بهترین کیفیت و متریال صورت میگیرد