پاسار

پاسار به معنی تیر چوبی اصلی خانه است که مابقی تیرها بر آن تکیه میکنند. مجموعه پاسار در سال 1387 با هدف ایجاد برندی ایرانی و جامع بصورت هلدینگ با در نظر گرفتن ایجاد تدریجی شاخه های مختلف شروع به فعالیت نمود.اهداف

بخش ساختمانی مجموعه به عنوان اولین بخش ایجاد و فعالیت خودرا آغاز نمود و بزودی شاهد راه اندازی بخش دارویی بعنوان دومین بخش مجموعه پاسار خواهیم بود. با توجه به اینکه ایجاد یک برند فراگیر نیازمند قبول آن از سوی جامعه است لذا اساس فعالیت و کار خود را همواره بر نگرش خاص بر طبیعت پروژه ها و تکیه بر توانایی ها قرارداده ایم تا بتوانیم بهترین هارا که شایسته ایران است بسازیم و اعتقاد داریم هر انچه که بدقت بررسی گردد و بر اساس علم پایه ریزی گردد قطعا به بهترین نحو ممکن نتیجه میدهد.

تحویل به موقع پروژه

ما با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی از پیش تعیین شده گام به گامو پایش آن در حین اجرای عملیات متعهد هستیم که در زمان تعیین شده و قید سده در قرارداد پروژه را اتمام و تحویل دهیم.

بروزترین تجهیزات

استفاده از ابزارآلات به روز و دقیق (استفاده از لیزر) توسط شرکت پاسار این امکان را فراهم کرده که اجرای ساختمان ها دقیقا مطابق نقشه بوده و امکان خطا را به خداقل ممکن می رساند.

گروه متخصص

از دیگر افتخارات پاسار برخورداری از کادری متخصص و حرفه ای در زمینه های گوناگون مهندسی و ساخت و ساز با سابقه ای درخشان در این زمینه و همچنین همکاری با طراحان نامی و برجسته ی کشورمی باشد.

تکنولوژی روز

گروه مهندسی پاسار همواره سعی دارد با تغییر و پیشرفت علم و به روز شدن نحوه ی ساخت و ساز وبه کارگیری تکنیک های ساخت جدید و پیشرفته بهترین کیفیت را ارائه دهد. کوچکترین پیشرفت در تکنولوژی مساوی پیشرفت در ارائه ی خدمات شرکت می باشد.